Pikovice - Setkani pod Mednikem

Letošní ročník se koná v sobotu 15.5.2010

Ohlasy účastníků

Vážení pořadatelé,

tímto bych Vám chtěla sdělit, že se mi PIKOVICE 2004 - XIII. setkání pod Medníkem moc líbilo, a to jak po stránce hudební, tak i po stránce organizační. Všichni si zasloužíte uznání a velikou pochvalu.

Líbilo se mi, že přehlídka začínala přesně v 11:00 hodin, že každá kapela po svém vystoupení mohla ještě přidat jednu písničku, že dáváte prostor i méně známým kapelám. Ocenila jsem, že před pódiem byl ohraničený prostor, kde se nikdo nezdržoval a tudíž bylo krásně vidět na učinkující, že tu byl dostatek stánků s jídlem a pitím, stánků se suvenýry a hudebními nosiči, doprovodný program, zdravotní služba, dostatek záchodů a dokonce čistých a dostatek odpadkových pytlů. Hodně účastníků také ocenilo, že vstupenka byla za rozumnou cenu. A i počasí Vám nakonec přálo, když si vzpomenu na neděli, jaká pak byla zima a lilo.

Držím Vám palce, aby Vás nadšení neopouštělo a aby se Vám dařilo i v dalších ročnících.

Ještě jednou veliké díky za hezkou sobotu u Vás v Pikovicích.

S pozdravem
Monika Zimmerová z Mikulášovic (Šluknovský výběžek)

PS: Pikovice určitě doporučím mým přátelům v nejsevernější části ČR.

Nazdar kamarádi!

Byli jsme u Vás už osmkrát, vždy spokojení. Jezdíme třeba i jinam, např. na Jamboree nebo na Zahradu, ale to je jiná muzika. V Pikovicích je bezvadné i to, že nejsme zamčený v areálu, můžeme se podívat na Medník nebo Posázavsko stezku. A hlavně ta řeka!

Díky a ahoj za rok!
Mlčouni z Kaplic

Vážení pořadatelé,

jako každý rok Vám píšu za jedna. Snad jen s výhradou, že se na jevišti asi nemůžou vystřídat všichni, co hrajou trampskou písničku. Třeba Honza Nedvěd, jeho brácha, nebo méně známé kapely jako Sekvoj nebo Lístek atd.

Těším se za rok na společné Ahoj v Pikovicích.

Láďa z Prahy - KrčeStránky jsou optimalizovány pro Mozillu 5.0 Firefox 1.0.7. a vyšší a Internet Explorer 6.0                                                                                    © mysha